Lietuvos piligrimų bendrija Choose english language English Scegli la lingua italiano Italiano Pasirinkite lietuvių kalbą Lietuvių
Forumas | Nuorodos | Kontaktai
 
Piligrimo biblioteka

Apklausos

Rezultatai | Buvusios apklausos

Parama

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio Lietuvos piligrimų bendrijai ir piligrimams

Projektai

Facebook

 

Giesmynai ir maldynai


 

Tytuvėnų bernardinų vienuolyno kalvarijų maldynas ir giesmynas

Sudarytojas ir parengėjas prof. habil. dr. Alfonsas Motuzas

Šioje šaltinių knygoje pristatomas Tytuvėnų Kalvarijų maldynas ir giesmynas. Remiantis jau paskelbta spausdintine bei archyvine ir Tytuvėnų Švč. M. Marijos parapijos bei Šv. Antano religijos studijų instituto prie Katalikų teologijos fakulteto Vytauto Didžiojo universitete Folkloro kabineto archyvų šaltinių medžiaga, į vieną šaltinį naujai sudėti pagal dabartinės bendrinės kalbos reikalavimus redaguoti maldų ir giesmių tekstai, kuriais meldžiasi ir gieda Tytuvėnų šventovę lankantys maldininkai, taip pat paskelbtos šių giesmių melodijos.

 

Išleido: Vytauto Didžiojo universitetas, Šiaulių vyskupija.

Išleidimo metai: 2008.

 


Kryžių kalno maldynas ir giesmynas

Sudarytojas ir parengėjas prof. habil. dr. Alfonsas Motuzas

Knygelėje pristatomas Kryžių kalno maldynas ir giesmynas. Remiantis jau paskelbta spausdintine ir archyvine Kauno arkivyskupijos, Šiaulių vyskupijos bei Šv. A ntano religijos studijų instituto prie Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto Folkloro kabineto archyvų šaltinių medžiaga, į vieną šaltinį naujai sudėti pagal dabartinės bendrinės kalbos reikalavimus redaguoti maldų ir giesmių tekstai, kuriais meldžiasi ir gieda šią šventovę lankantys maldininkai, taip pat paskelbtos šių giesmių melodijos.

Leidinys išverstas ir į lenkų kalbą ,,GÓRA KRZYŻY MODLITEWNIK I ŚPIEWNIK"

Prie lietuviško leidinio varianto pridedamas ir kompaktinis diskas, kuriame giedamos tradicinės giesmės, charizmatinės (jaunimo) giesmės, chorinės giesmės, XIV stočių kryžiaus kelias.

Išleido: Vilniaus pedagoginio universiteto leidykla.

Išleidimo metai: 2009.

 


©Lietuvos piligrimų bendrija, 2004 - 2023 | Darius Liutikas, +370 614 94092